Dziś jest niedziela, 07 marca 2021 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Tomasz, Felicyta

Intencje Mszalne

Poniedziałek, 8 marca

16.30 – † Wandę w 8 r. śm. i Bronisława Stefanków oraz ich zmarłych Rodziców i Rodzeństwo

Wtorek, 9 marca

16.30 – † Krzysztofa Wieczorka – od brata Czarka z rodziną

Środa, 10 marca

 16.30 –Msza św. z Nowenną do św. Józefa

†Stanisława Kręzla – od r. Kochlów
†Janinę Kobę – od brata Jerzego Grzesiaka z rodziną
†Teresę Kokot – od rodzin Soberów i Placków
†Tadeusza Jędrzejewskiego
†Bogdana Manię – od Ilony i Mariusza Bednarskich z dziećmi
†Leszka Soberę – od r. Szczęsnych
†Teresę Taranek – od r. Małeckich i Barbary Jackiewicz
†Zygmunta Okonia – od Zakładu Pogrzebowego HADES
†Aleksego Bojóra – od Janiny i Grzegorza z rodziną
†Irenę Majdzik – od RODZ. Grzesiaków z Łążka
†Lucjana Kochla – od Małgosi Kozłowskiej z rodziną
†Andrzeja Tasarza – od Heleny Miarki z rodz.
†Mariannę Pluskotę – od wnuczki Agnieszki z mężem i dziećmi
†Józefa Posmyka – od Kazimierza Nowaka z rodziną
†Marka Ranoszka – od rodziny Ranoszków
†Henryka Wójcika – od Zenina Błachowicza z rodziną
†Piotra Wybrańca – od cioci Antoniny Szymczykowskiej
†Henryka Janickiego – od r. Bzdaków z Makowisk
†Mariannę Majdzik – od bratowej Marzeny z rodziną
†Stefanię Jędrysiak – od r. Kosowskich
†Janinę Mordal – od Danuty i Zdzisława Jurów
†Janinę Kotylę – od szwagierki Marianny z rodz.
†Krystynę Biernat –od szwagra Janka z rodz. z Koniakowa
†Hieronima Rojka – od rodziny Włodarczyków
†Marka Bylicę – od r. Sojdów z Czekies
†Teresę Wybraniec – od Honoraty Mermer z rodziną
†Czesławę Szewczyk – od wnuczka Pawła z rodz.
†Mariannę Nowak – od Zosi i Zygmunta Nowaków
†Krzysztofa Wieczorka – od bratowej Małgorzaty
†Rafała Łakomego – od cioci Zeni z rodziną
†Jana Wójtowicza – od siostrzenicy Edyty z rodz.
†Józefa Klucznego – od chrześniaka Mariusza z rodz.
†Jarosława Uchrońskiego – od siostrzeńca Leszka z rodz.
†Stanisława Śmigla – od uczestników pogrzebu
†Andrzeja Kochla – od uczestników pogrzebu

 Czwartek, 11 marca

16.30 –†Rafała Łakomego – od taty Edwarda

 Piątek, 12 marca

16.30 – †Jarosława Uchrońskiego – od siostrzenicy Agnieszki z rodziną

Sobota, 13 marca

 16.00 – Zygmunta Okonia – od siostrzeńca Janusza z rodziną
17.30/Ładzin/ †Stanisławę Helenę Józefę Antoniego Posmyków, Mariannę Jana Bocianów, Bronisławę Aleksandrowicz, Czesławę i Jana Kowalskich

IV Niedziela Wielkiego Postu, 14 marca

   7.30 – † Sabinę Wiktora Olgę Jana Pierścionków, Grażynę i Marię Dęgus, Antoninę Piotra Kotów, Marka Bylicę, Stefana Garbacza, Feliksę i Chantal Laurand, zm. z rodzin Kotów, Pierścionków,  duszpasterzy tej parafii
  9.00 – Dziękczynna za dar życia i łaskę wiary z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Alicji z racji 60-tych urodzin
10.30 – /Janki/ † Ryszarda Bojóra – od syna Mariusza z żoną i dziećmi
12.00 – Za Parafian

makowiska.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o cookies na stronie o cookies oraz polityka prywatności.
zamknij