Dziś jest czwartek, 18 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Emil, Erwin

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

dn. 15 cze 2024

  1. Trwa doba nawiedzenia Matki Bożej w naszej parafii. Bogu niech będą dzięki za ten czas łaski. Ceńmy sobie każdą chwilę spędzoną dziś w obecności Pani Jasnogórskiej. Za Jej pośrednictwem prośmy o łaski potrzebne w naszych rodzinach /Program/
  2. Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Zapraszam dzieci, młodzież i rodziców na dziękczynną Mszę św. w piątek o godz. 8:00. Będziemy prosić także o to, by wakacje były błogosławionym czasem wypoczynku i duchowego wzrostu.
  3. We wtorek ostatnie przed wakacjami spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas VI i VII uczestniczy we Mszy św. o godz. 17.30, po której wspólne podsumowanie kolejnego roku formacji. Młodzież przynosi ze sobą indeksy potwierdzające udział w całorocznej formacji.
  4. W niedzielę 23.06 na sumie będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Ojca Pio o łaski potrzebne dla jego czcicieli, szczególnie o dar zdrowia. Naszymi modlitwami w tym dniu obejmiemy szczególnie wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby za wstawiennictwem św. Józefa godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki, a dla zmarłych będziemy wypraszać dar nieba.
  5. Także w przyszłą niedzielę 23.06 odbędzie się zbiórka do puszek i kiermasz ciast, z których dochód przeznaczony będzie dla Wiktorka Franczaka. Chłopczyk ten cierpi na Dystrofię Mięśniową Duszena – to śmiertelna chorobę zaniku mięśni. Rodzice z góry dziękują za każde najmniejsze nawet wsparcie i gest życzliwości. Mieszkańcy Ładzina i nie tylko przygotują wspaniałe wypieki… Zechciejmy chociaż w ten sposób – poprzez ich zakup, wspomóc rodziców w tej nierównej walce o życie synka.
«

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

»