Dziś jest sobota, 13 kwietnia 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Przemysław, Ida

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

dn. 17 lut 2024

18.02.2024r.

 

  1. W okresie Wielkiego Postu podejmujemy przygotowanie do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Zapraszam do udziału w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Starajmy się przychodzić na Mszę świętą częściej, także w tygodniu. Podtrzymujemy też czcigodną tradycję adoracji krzyża przez ucałowanie lub uklęknięcie składając ofiarę pokutną na kwiaty do grobu Pańskiego.
  2. W piątek o 16:00 droga krzyżowa ze św. o Pio, po której zapraszam na Mszę św. z błogosł. relikwiami św. o. Pio, w intencji o łaski dla jego czcicieli, szczególnie o dar zdrowia. Intencje na tę Mszę można składać również za pośrednictwem Skrzynki Intencji na naszej stronie internetowej. Zachęcam wszystkich, którym bliska jest osoba o. Pio do dołączenia do Grupy modlitwy jego imienia.
  3. We wrześniu tego roku w gronie czcicieli św. o. Pio udamy się na krótką pielgrzymkę samolotową do San Giovanni Rotondo oraz regionu Basilicata we Włoszech. Szczegóły będą wiadome w najbliższym czasie.
  4. Druga Niedzielę Wlk Postu jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami, dlatego w przyszłą niedzielę po Mszach św.  ofiarą do puszki będziemy mogli wesprzeć działalność polskich misjonarek i misjonarzy.
  5. W środę rano odbędzie się darmowy odbiór elektrośmieci, czyli zużytego sprzętu RTV i AGD na rzecz misji. Można go składać jeszcze jutro i pojutrze na parkingu przed kaplicą pogrzebową.
  6. Intencje mszalne.
«

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

»