Dziś jest sobota, 20 kwietnia 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Czesław, Agnieszka

V NIEDZIELA ZWYKŁA

dn. 03 lut 2024

4 lutego 2024 r.

  1. Dzisiaj, jak w każdą 1-szą niedzielę miesiąca, na porannej Mszy św. modlimy się za zmarłych, członkowie Żywego Różańca wymieniają tajemniczki z rozważaniami, a na sumie modlimy się w int. dzieci odchodzących od wiary.
  2. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Na sumie modlić się będziemy w intencji chorych i cierpiących naszych Parafian.
  3. Z okazji tłustego czwartku panie z sekcji kulinarnej Parafialnego Klubu Seniora przygotowują wspaniałe wypieki. Już w środę od godz. 14:00 w domu paraf. ARKA można będzie zakupić świeżutkie pączki, faworki oraz ciasto drożdżowe.
  4. Za tydzień taca gospodarcza. Wszystkim darczyńcom dziękuję za ofiary na działalność i rozwój naszej parafii, która ponosi w tym czasie niemałe wydatki związane z zużyciem prądu i ogrzewaniem kościoła. Jest do zapłacenia roczny podatek na rzecz Archidiecezji, ubezpieczenie budynków i inne opłaty.
  5. Zapowiedzi przedślubne: Robert Gołąb, kaw. zam. w Ornontowicach i Julia Wojtyra, panna, zam. w Makowiskach (zap. 2-ga)
  6. W poniedziałek i wtorek msze święte będą odprawiane o godz. 17:00 i 17:30. Zmiana także w sobotę – 16:30.
  7. Intencje mszalne.
«

V NIEDZIELA ZWYKŁA

»