Dziś jest piątek, 19 kwietnia 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Adolf, Tymon

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

dn. 27 sty 2024

28 stycznia 2024 r.

 

  1. W najbliższy piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św.  o godz. 9 00 i 17.00. Gromnica – symbol Chrystusa,  którą przynosimy do kościoła do poświęcenia, jest znakiem Bożej obecności w naszym życiu. (Świece różnej wielkości są do nabycia w zakrystii.)
  2. Drugi lutego to także 1-szy piątek miesiąca. Zapraszam czcicieli Serca Jezusowego do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej, szczególnie dzieci i młodzież odprawiające nowennę I-szych pt m-ca. Okazja do spowiedzi od 16.30. Odwiedziny chorych od godz. 10:00
  3. W imieniu Superiora Bractwa św. Józefa, przypominam, że stowarzyszenie to tylko raz w roku, 19 marca, przyjmuje w swoje szeregi mężczyzn, którzy pragną uczynić św. Józefa swoim szczególnym patronem. Ufam, że wielu mężczyzn zechce kontynuować tradycje XVIII-wiecznego Bractwa św. Józefa w naszej parafii.
  4. Ferie zimowe, które właśnie się rozpoczęły, to czas zasłużonego odpoczynku. Nauczycielom, dzieciom i młodzieży życzymy zdrowych i bezpiecznych ferii.
  5. Wszystkim darczyńcom dziękuję za ofiary na działalność i rozwój naszej parafii.
  6. Zapowiedzi przedślubne: Robert Gołąb, kaw. zam. w Ornontowicach i Julia Wojtyra, panna, zam. w Makowiskach (zap. 1)
  7. Intencje mszalne
  8. Na nowy tydzień życzę wszystkim opieki Bożej i światła Ducha Świętego w podejmowaniu obowiązków.
«

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

»