Dziś jest piątek, 19 kwietnia 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Adolf, Tymon

Spotkanie opłatkowe

dn. 15 sty 2024
Trwając w klimacie Świąt Bożego Narodzenia, w niedzielę 14 stycznia br., odbyło się spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup działających przy naszej parafii. Udział w nich to modlitwa, poznawanie Boga, kształtowanie charakteru, rozwijanie w sobie ducha pobożności, ale także integracja, zabawa i poczucie wspólnoty. Dało się to odczuć w rodzinnej atmosferze, jaka stworzyli uczestnicy tego „wigilijnego” spotkania.
Swą obecnością zaszczyciła nas m.in. pani Iwona Koperska – przewodnicząca Sejmiku Wojewódzkiego w Łodzi, a zarazem dobry duch zmian, jakie w zakresie ochrony i renowacji zabytków dokonują się w naszej parafii. Dziękujemy chórowi parafialnemu za przepiękny koncert kolęd, a wszystkim uczestnikom spotkania za przyjęcie zaproszenia oraz szczególny udział w budowaniu wspólnoty, której na imię PARAFIA.
«

Spotkanie opłatkowe

»