Dziś jest sobota, 20 kwietnia 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Czesław, Agnieszka

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

dn. 13 sty 2024

14 stycznia 2024 r.

  1.  Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Niech On działa w naszych sercach, a wówczas codzienność wypełni się dobrem.
  2. Dziś o godz. 15:00 Msza św. w intencji wspólnot i grup parafialnych, a po niej spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie w domu paraf. ARKA. Serdecznie zapraszam  no to spotkanie Koła Żywego Różańca, Bractwo św. Józefa, Grupę modlitwy o. Pio, członków Parafialnego Klubu Seniora. Chór parafialny będzie niejako z obowiązku, ponieważ wystąpi dziś z koncertem kolęd.
  3. Pragnę serdecznie podziękować mieszkańcom Patrzykowa, Łężcy i Podmurowańca za obecność w domach i wspólną modlitwę podczas wizyty kolędowej oraz mieszkańcom Ładzina za liczną obecność podczas spotkania kolędowego w miejscowej kaplicy, za wspólną modlitwę, śpiew kolęd i złożone ofiary na potrzeby kościoła. Dziękuję również za zrozumienie dla wysiłku jaki podjęliśmy w związku z renowacją zabytkowego ołtarza św. Józefa z Dzieciątkiem, które wyraża się w Waszej, Drodzy, ofiarności. Bóg Zapłać!
  4. We wtorek, 16 stycznia od godz. 9:00 będzie kontynuowana kolęda w Podmurowańcu od nr 37 w stronę stadionu.
  5. W najbliższych dniach odbędą się też odwiedziny u rodzin, które zaprosiły kapłana w związku z pośw. nowego domu oraz u tych, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie. Zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii oraz telefonicznie.
  6. Rodziców zainteresowanych zimowiskiem narciarskim dla dzieci i młodzieży w Murzasichlu w 2. tygodniu ferii (4-10 lutego 2024 r.) zapraszam po szczegółowe informacje do zakrystii 
  7. Intencje mszalne

 

 

«

DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

»