Dziś jest środa, 17 kwietnia 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Robert, Rudolf

 Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

dn. 25 lis 2023

26.11.2023

  1. Dziś uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok kościelny. Niech ten ostatni tydzień roku liturgicznego pobudzi nas do refleksji nad przemijalnością naszego ludzkiego życia.
  2. W tym tygodniu I piątek miesiąca – zapraszam na nabożeństwo ku czci Serca Jezusa. Możliwość spowiedzi św. od godz. 16:00.
  3. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się w piątek 8 grudnia i poprowadzi je prowincjał Franciszkańskiej Prowincji Warszawskiej o. dr Grzegorz Bartosik. Zakończą się w niedzielę uroczystym wprowadzenie relikwii św. o. Maksymiliana Kolbe do naszej parafii.
  4. Za tydzień, wraz z pierwszą niedzielą Adwentu zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny; dostępne będą świece Caritas rozprowadzane w ramach Wigil. Dzieła Pomocy Dzieciom.
  5. Zachęcam wszystkie dzieci do owocnego przeżycia zbliżającego się adwentu. Za tydzień można będzie odebrać Zdrapkę Adwentową. Jest to plansza zawierająca specjalne zadania do wykonania w każdym dniu adwentu, aby przygotować serce i dom na Boże Narodzenie.
  6. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary składane na tacę, a także datki indywidualne, którymi wspieramy prace toczące się przy parafii.
  7. Przypominam naszym Klubowiczom, że dziś w Parafialnym Klubie Seniora „Wieczór Andrzejkowy”. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 15.00. W dalszej części programu w domu parafialnym spotkanie taneczno – biesiadne przy muzyce na żywo.
  8. W sobotę najmłodsi ministranci rozgrywają w Kiełczygłowie turniej w piłce nożnej halowej.
  9. Intencje.

 

 

«

 Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

»