Dziś jest piątek, 19 kwietnia 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Adolf, Tymon

XXVI Niedziela Zwykła

dn. 30 wrz 2023

1 października 2023 r.

  1. Rozpoczął się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo odprawiane jest codziennie o 17.00, w soboty – w kaplicy w Ładzinie, a w niedziele – po sumie. Każdego dnia modlimy się za rodziny naszej parafii, o nowe powołania, o pokój na świecie, za misje… . Zachęcam wszystkich, szczególnie dzieci, do włączenia się w tę modlitwę. Jutro dzieci otrzymają planszę, a w kolejne dni naklejki z tajemnicami różańca oraz osobami, które Maryja prosiła o odmawianie różańca. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na różaniec (kl. VI – wtorek, VII – czwartek; VIII – piątek).
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od godz. 16.30. Zapraszam szczególnie dzieci po I Komunii św. i kandydatów do bierzmowania)
  3. Za tydzień o godz. 9.00 msza św. szkolna. Rodzicom dzieci z klasy III przypominam o złożeniu wypełnionej deklaracji zgłoszenia dziecka do I Komunii św.
  4. 13 października w piątek udajemy się na wycieczkę do Łodzi. Program wyjazdu bardzo ciekawy – zwiedzimy z przewodnikami Muzeum Miasta Łodzi w Pałacu rodziny Poznańskich i Muzeum Fabryki w Manufakturze, a zwieńczeniem będzie koncert w filharmonii łódzkiej – III Koncert fortepianowy Ludwiga van Beethovena. Koszt z przejazdem i biletami wstępu – 90 zł/os
  5. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób troszczą się o nasz parafialny kościół. Za ofiary na renowację ołtarza św. Józefa. Za tydzień taca gospodarcza.
  6. W sprzedaży TK Niedziela
  7. Nowy Opiekun ukaże się za tydzień.
  8. Intencje mszalne.
«

XXVI Niedziela Zwykła

»