Dziś jest sobota, 20 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Czesław, Fryderyk

Pielgrzymka do Fatimy – informacje dla uczestników

dn. 22 cze 2021

Szanowni Państwo, pielgrzymi do Sanktuarium Matki Bożej w Fatimie, uprzejmie proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Kliknij:  Pielgrzymka do Fatimy -podstawowe informacje

WAŻNE!
Podróżujący do Portugalii kontynentalnej zobowiązani są do wypełnienia formularza PLC (Passenger Locator Card).  W celu uzupełnienia formularza należy wejść na poniższą stronę internetową:  https://portugalcleanandsafe.pt/en/passenger-locator-card i dokonać rejestracji, ale nie wcześniej niż 4 dni przed wylotem. Dokument musi być wypełniony indywidualnie przez każdą osobę i wysłany za pomocą kliknięcia pola Send information. Jeżeli dane zostały uzupełnione poprawnie, na stronie zostanie wyświetlony kod QR, a na podany w formularzu adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z podsumowaniem danych i kodem QR, który będzie można wydrukować i zabrać ze sobą.
 
Poniżej, w trzech krokach przedstawiono sposób wypełnienia formularza PLC z tłumaczeniem (niektóre pola, jak np. nazwa linii lotniczych, numer lotu, data i godz. wylotu,  nazwa i adres hotelu już zostały wprowadzone) Krok 1  Krok 2  Krok 3
 

Pielgrzymka do Fatimy –  program

«

Pielgrzymka do Fatimy – informacje dla uczestników

»