Dziś jest niedziela, 21 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Daniel, Dalida
dn. 13 cze 2021

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

13.06.2021 r.

  1. Od jutra zmiana godziny Mszy świętej w dni powszednie z 17.30 na 18.00
  2. Zapraszam do udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa codziennie po mszy św.
  3. Dzisiaj do naszego kościoła, który jest kościołem stacyjnym Roku św. Józefa pielgrzymują członkowie Bractwa św. Józefa z Pajęczna.  Zachęcam wszystkich mężczyzn z naszej parafii, którym bliski jest św. Józef o rozważenie możliwości wstąpienia w szeregi odradzającego się bractwa w naszej parafii.
  4. Za tydzień naszą parafię odwiedzi s. Anna ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów, która od kilku lat pracuje w Kongo. Opowie nam o pracy misjonarzy w tym afrykańskim kraju.
  5. Jeszcze tylko jutro mogą się zgłaszać osoby, które podczas pielgrzymki chcą pełnić służbę porządkową, kierując ruchem na drodze.  Szkolenie połączone z egzaminem odbędzie się w dniu 19 czerwca 2021 r. (sobota) w godz. od 9.00 do 15.00.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy z racji 2-ej niedzieli miesiąca wspierają parafialne inwestycje. Trwa malowanie kościoła. Wykonana została także izolacja pionowa ściany plebanii od str. ul. Szkolnej.
  7. Dziękuję osobom, które w poniedziałek od rana pomagały przygotować kościół do prac malarskich oraz trzem panom, którzy wczoraj pomogli w rozładunku drzewek i krzewów na skwerek św. Jana Pawła II. Chciałbym poprosić jutro i na wtorek kilka osób, które chciałyby pomóc w tych pracach ogrodowych od 8.30.
  8. Informacja dla uczestników paraf. pielgrzymki do Fatimy. Pojutrze, we wtorek 15 czerwca o godz. 18:30 odbędzie się spotkanie z dyr. Biura pielgrzymkowego.