Dziś jest niedziela, 21 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Daniel, Dalida

V Niedziela Wielkanocna

dn. 01 maj 2021
 1. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe odprawiane codziennie po Mszy św. o godz. 17.30, a w niedziele po sumie.
 2. Tydzień w liturgii:
  – w poniedziałek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. w porządku niedzielnym.  Doroczna msza św. w int. obrońców Ojczyzny poległych w czasie II wojny św., jak również niewinnie pomordowanych mieszkańców naszej parafii sprawowana zwykle przy pomniku w Patrzykowie będzie odprawiona o godz. 12.00 w kościele
  – we wtorek wspomnienie św. Floriana, męczennika,
  – w czwartek święto św. Apostołów Filipa i Jakub
 3. Przed nami dni odnowy duchowej: w pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołanie kapłańskie, a w pierwszy piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.45.
 4. W sobotę przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski oraz kościoła filialnego w Jankach. Suma odpustowa w Jankach zostanie odprawiona w niedzielę, 9 maja,  o godz. 12.00., stąd za tydzień w naszym kościele msze św. będą o godz. 7.30, 9.00 i 10.30.
 5. W niedzielę 16 maja będziemy przeżywać uroczystość I Komunii św. dzieci z klas III. Najbliższa próba z udziałem dzieci i zaangażowanych rodziców odbędzie się w środę o godz. 16.00.
 6. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych w piątek po Mszy św. i nabożeństwie majowym.
 7. Z dzisiejszą niedzielą kończą się wypominki półroczne za zmarłych. Zachęcam do przedłużenia modlitwy na kolejne pół roku.
 8. Za ofiary złożone w tym tygodniu na cele parafialne składam serdeczne Bóg Zapłać. Ofiary składane na tacę – z racji 2. niedzieli m-ca stanowią budżet gospodarczy parafii na prace inwestycyjno-remontowe.
 9. Intencje
«

V Niedziela Wielkanocna

»