Dziś jest piątek, 12 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Jan, Brunon

Spotkanie ze Śpiącą Królewną

dn. 16 lut 2020

Podczas minionych ferii dzieci miały możliwość poznania bajki o Śpiącej Królewnie. Spotkanie z wróżkami, królewiczem i królewną Aurorą umożliwili aktorzy z krakowskiego Studia Teatralnego KRAK-ART. Był to interaktywny spektakl, w którym publiczność nie tylko słucha i ogląda, ale również aktywnie w nim uczestniczy. Mali widzowie z dużym zainteresowaniem obejrzeli całe przedstawienie i chętnie brali udział w zabawach.

Ponieważ spektakl miał miejsce w przededniu święta Babci i Dziadka, po spotkaniu były także życzenia dla Seniorów oraz krótki program słowno-muzyczny. Tym razem to dzieci częstowały swoich dziadków cukierkami oraz przekazały w prezencie kochanym babciom i dziadkom …książeczki pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, by dbali o zdrowie i żyli jak najdłużej.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przedstawienia.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”207″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”15″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/vol2/user/makowiska/www.makowiska.pl/wp-content/themes/makowiska/nggallery/gallery-makowiska.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

«

Spotkanie ze Śpiącą Królewną

»