Dziś jest środa, 24 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Kinga, Krystyna

Seniorzy pożegnali Stary Rok

dn. 31 gru 2019
W ostatnią niedzielę Starego Roku członkowie parafialnego klubu seniora w Makowiskach spotkali się na zabawie sylwestrowej. Spotkanie rozpoczęło się Mszą świętą, którą odprawił nasz rodak ks. Karol Garbiec – dziękujemy bardzo! Oprawę muzyczną Mszy zapewnił chór parafialny pod batutą pani Elwiry Maciuch. Po Eucharystii wszyscy udali się do domu parafialnego Arka, który błyszczał światełkami, a pięknie nakryte stoły czekały na seniorów. Zebranych powitał proboszcz ks. Andrzej Chrzanowski, który złożył życzenia na Nowy Rok: wszelkiej pomyślności, dostatku, pokoju w sercu oraz miłości.
Bal rozpoczęto polonezem w kompozycji Wojciecha Kilara z filmu Pan Tadeusz, który sprawnie poprowadzili pani Ela i pan Zbyszek – wszystkim zadrżały serca ze wzruszenia.
Tańce i pląsy trwały kilka godzin, przeplatane zabawnymi scenkami związanymi ze sportem zimowym: powożenie saniami i wzorowe obchodzenia się z koniem, lepienie bałwana, kiedy brakuje śniegu. Radości i sprawności naszym seniorom nie brakowało. Pan Zbyszek pięknie zabawiał nie tylko muzyką, ale i słowem, a nasze młode anioły: Ania, Alinka Agnieszka i Ewelinka sprawiły, iż wszyscy byli dobrze zaopiekowani pod względem kulinarnym. 
Wszystkim, którzy którzy przyczynili się do organizacji spotkania sylwestrowego i tak fantastycznego jego przebiegu pięknie dziękujemy! Do siego roku!  (Halina Krawczyk)
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”206″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”15″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/vol2/user/makowiska/www.makowiska.pl/wp-content/themes/makowiska/nggallery/gallery-makowiska.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
                                                                                                                                                                                                                                       
«

Seniorzy pożegnali Stary Rok

»