Dziś jest czwartek, 18 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Emil, Erwin

Zimowisko z Caritas

dn. 17 gru 2019

Jak co roku, serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież ze środowisk wiejskich, których przynajmniej jedno z rodziców jest płatnikiem pełnej składki KRUS (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim), na zimowisko organizowane przez Caritas Archidiecezji Częstochowskiej.
W tegorocznej ofercie posiadamy turnus, który odbędzie się w Centrum Duchowości Caritas Archidiecezji Częstochowskiej „Święta Puszcza” w Olsztynie k. Częstochowy (ul. Św. Puszczy 6)

TURNUS:
11.01.2020 – 20.01.2020
Koszt zimowiska: 100 zł

Zimowisko dofinansowywane przez Fundusz Składkowy to czas, w którym organizowane są warsztaty z bezpieczeństwa na wsi oraz warsztaty zdrowego żywienia, ale również wspaniałe wycieczki i mnóstwo dobrej zabawy! Z zimowiska mogą skorzystać dzieci i młodzież od 7 do 16 lat (urodzone się po 1 stycznia 2004 r.)

W programie zimowiska: gry zespołowe (piłka nożna, piłka siatkowa, lekka atletyka), pływanie, olimpiada sportowa, zjazdy na sankach, korzystanie z lodowiska w Olsztynie, wycieczki autokarowe. Ponadto zabawy integracyjne, gry i zabawy terenowe, wycieczki piesze, gry planszowe, zajęcia plastyczne, konkursy z nagrodami, dyskoteka na zakończenie kolonii.

Kliknij: ZAPISY KROK PO KROKU

«

Zimowisko z Caritas

»