Dziś jest sobota, 13 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Ernest, Malgorzata

III Niedziela Adwentu

dn. 15 gru 2019

15 grudnia 2019 r.

  1. Dziś przeżywamy Niedzielę Radości (Gaudete). Źródłem radości jest Pan obecny wśród nas, a także zbliżające się święta Narodzenia Pańskiego.
  2. Wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych zachęcam do udziału w roratach i do poznawania życia Prymasa Kard. Stefana Wyszyńskiego. Jutro – ze względu na spowiedź w dekanacie – roraty o godz. 16.00, a we wtorek o 16.15.
  3. W czwartek na godz. 17.30 zapraszam młodzież do pomocy w świątecznej dekoracji kościoła i ubieraniu szopki.
  4. Dziękuję Państwowej Straży Pożarnej, która na cmentarzu usunęła suche konary niebezpiecznie wiszące nad chodnikiem.
  5. W tym tyg. odbyły się odwiedziny chorych w domach. Dziękuję rodzinom za opiekę i troskę o potrzeby duchowe szczególnie obłożnie chorych domowników. W nowy Rok o godz. 12.00 będzie odprawiona w ich intencji Msza św. o zdrowie i Boże błogosławieństwo.
  6. Ogłoszenia z zewnątrz:
  7. Dziś o godzinie 15:00 w Szkole Podstawowej wystawione zostaną jasełka. W imieniu uczniów, dyrekcji z gronem pedagogicznym oraz rodziców zapraszam na wspólne kolędowanie połączone z kiermaszem ozdób świątecznym. W programie także bufet z domowym ciastem, kawa, herbata.
  8. Ogłoszenie USC (Złoty Jubileusz Małżeństwa)
  9. W zakrystii do nabycia srebrne medaliki z Niepokalaną, poświęcone opłatki wigilijne, świece Caritas. Zachęcam do nabywania czasopism religijnych – pomyślmy o lekturze na Święta. W przyszłą niedzielę ukaże się nowy numer Opiekuna.
  10. Intencje mszalne
«

III Niedziela Adwentu

»