Dziś jest sobota, 20 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Czesław, Fryderyk

Eko ozdoby świąteczne

dn. 13 gru 2019

Dorobek artystyczny pań z Klubu Seniora, które uczestniczą w zajęciach rękodzieła poszerzył się o piękne,  wykonane w stylu eko dekoracje świąteczne. Seniorki korzystały już wcześniej z darów natury, takich jak kolorowe liście, jarzębina, wrzos czy kasztany. Teraz postanowiły wykorzystać m.in. szyszki, które – jak to udowodniła prowadząca zajęcia p. Elżbieta Kupiec – okazały się bardzo cennym materiałem florystycznym. Na warsztatach powstały piękne wiszące ozdoby, a także szyszkowe krasnale do postawienia na kominku lub półce z książkami. Ponadto z szyszek można tworzyć dekoracje takie jak stroiki, wieńce, kompozycje w naczyniach, a także ozdoby choinkowe. Wśród choinkowych dekoracji wykonanych przez nasze panie znalazły się m.in. gwiazdy zrobione z rolek po papierowych ręcznikach oraz cały zastęp aniołów z ażurowych serwetek ozdobionych brokatem.
Okazuje się, że wystarczy uruchomić wyobraźnię i rozejrzeć się dokoła, a pomysłów na eko ozdoby znajdzie się bardzo wiele. Są łatwe w wykonaniu i nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter i niebanalny wygląd.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”204″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”15″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/vol2/user/makowiska/www.makowiska.pl/wp-content/themes/makowiska/nggallery/gallery-makowiska.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

«

Eko ozdoby świąteczne

»