Dziś jest sobota, 20 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Czesław, Fryderyk

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

dn. 27 lis 2019

24.11.2019

 

  1. Dziś uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, a za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Tradycyjnie w tym czasie odbędziemy rekolekcje, aby lepiej przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia. Opłatki na stół wigilijny zostaną poświęcone za tydzień na porannej mszy św. i będą do nabycia przez cały okres adwentu w zakrystii. Także świece Caritas dostępne będą od przyszłej niedzieli w cenie : małe 7 zł i duże – 15 zł.
  2. Tegoroczne roraty będą poświęcone Prymasowi Tysiąclecia kard. Stefanowi Wyszyńskiego. Na roraty zapraszam z lampionami wszystkie dzieci.
  3. Dziś o godz. 15.00 msza święta i spotkanie andrzejkowe Seniorów w sali domu parafialnego.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby Kościoła.
  5. W sobotę w domu parafialnym odbędzie się zabawa andrzejkowa dla dzieci od godz. 14.00. Zapraszam przede wszystkim ministrantów i wszystkie dzieci, które tak pilnie chodziły na Różaniec w październiku jak i te, które będą uczęszczać na roraty. Na godz.14.00 przychodzą najmłodsze dzieci – będą gry, zabawy i konkursy. Mile widziane przebrania z ulubionych bajek. Wszyscy przynoszą dwie puste butelki plastikowe z nakrętką i etykietą. Od 17.00 dyskoteka andrzejkowa dla starszych dzieci i młodzieży.
  6. Informacja dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Najbliższe spotkanie połączone z poświęceniem i wręczeniem medalika Niepokalanej odbędzie się w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, 8.12 o godz. 9.00

 

«

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

»