Dziś jest sobota, 13 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Ernest, Malgorzata

XXVI Niedziela Zwykła

dn. 30 wrz 2019

29 września 2019 r.

  1. Przed nami październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Codziennie o godz. 17.00 będziemy odmawiać wspólnie różaniec w naszym kościele. W tym roku, za przyczyną Królowej Różańca Świętego czczonej w Pompejach we Włoszech, będziemy modlić się przede wszystkim w intencji kapłanów i o nowe powołania. Dzieci uczestniczące w nabożeństwie otrzymają obraz Królowej Różańca Świętego z Pompejów, a codziennie kolejne tajemnice tej modlitwy oraz poznają historię obrazu. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na różaniec (kl. VI – wtorek, VII – czwartek; VIII i I ponadpodst. – piątek). W soboty różaniec będzie odmawiany o godz. 17.00 w kaplicy w Ładzinie,  a w niedziele po sumie. 
  2. Jeszcze dziś można oglądać wystawę pt. „Królewskie Miasto Lwów na dawnych pocztówkach”. Po każdej mszy św. w domu parafialnym.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od godz. 16.30.
  4. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00
  5. Ze spraw gospodarczych: w kościele w Jankach zostały przeprowadzone prace remontowo-malarskie; dziękuję za wczorajsze gruntowne posprzątanie kościółka. Od jutra zaplanowaliśmy kontynuację prac drenacyjnych przy fundamentach frontowej i tylnej ściany kościoła w Makowiskach. Dziękuję wszystkim, którzy dokładają swoją cegiełkę do prac przy kościele.
  6. Intencje Mszy św.
«

XXVI Niedziela Zwykła

»