Dziś jest sobota, 20 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Czesław, Fryderyk

Klub Seniora nie zwalnia tempa

dn. 13 sie 2019

Pomimo wakacyjnego czasu nie słabnie dynamika działalności Parafialnego Klubu Seniora MAKOWISKA. Spotkania i warsztaty odbywają się zgodnie z rocznym harmonogramem. Są to zajęcia z rękodzieła (ostatnio przeprowadzone w formie imprezy plenerowej), spotkania kulinarne oraz warsztaty taneczne z elementami aerobiku. W piątki klubowicze-chórzyści rezerwują czas na warsztaty muzyczne, w ramach których m.in.  intensywnie przygotowują oprawę, mających się odbyć w naszej parafii, gminnych uroczystości dożynkowych. W najbliższym czasie, bo już w niedzielę 18 sierpnia, odbędzie się kolejne, lubiane przez naszych seniorów, spotkanie integracyjne przy muzyce na żywo, połączone z biesiadą i grillowaniem.
W lipcu ponad 70-cio osobowa grupa seniorów wzięła udział w wyjeździe turystyczno – krajoznawczym, podczas którego zwiedzili najokazalszy i najpiękniejszy barokowy zespół klasztorny Opactwa Cystersów w Henrykowie z kościołem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Jana Chrzciciela, miejsce powstania Księgi Henrykowskiej /zabytku piśmiennictwa polskiego/.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”186″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”15″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/vol2/user/makowiska/www.makowiska.pl/wp-content/themes/makowiska/nggallery/gallery-makowiska.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

«

Klub Seniora nie zwalnia tempa

»