Dziś jest środa, 24 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Kinga, Krystyna

XV Niedziela Zwykła

dn. 14 lip 2019

14 lipca 2019 r.

  1.  W trzeci piątek miesiąca zapraszam na Mszę św. o Bożym Miłosierdziu, a po niej na Koronkę, którą odmawiać będziemy w intencjach dziękczynno-błagalnych, które składamy przy ołtarzu Pana Jezusa Miłosiernego. Każdy z nas, każda rodzina ma z pewnością za co dziękować Bożemu Miłosierdziu i o co prosić. Zachęcam do udziału w tej modlitwie.
  2. W ostatnim czasie odbyła się parafialna pielgrzymkę do Medjugorie i innych sanktuariów  na półwyspie Bałkańskim. W każdym z tych miejsc odprawiliśmy msze świętą modląc się także w intencji naszej parafii. Dziękujemy Panu Bogu za bezpieczną podróż i duchowe owoce tego pielgrzymowania.
  3. Bóg Zapłać wszystkim, którzy z racji 2-ej niedzieli miesiąca składają większą niż zwykle ofiarę na tacę wspierając prace remontowe przy parafii.
  4. 24 lipca minie 5 lat od śm. ks. prob. Stanisława Ładochy. Z tej okazji chcemy pomodlić się na jego grobie i odprawić Mszę św. w paraf. kościele w Gościszowie. Wyjazd ten połączymy ze zwiedzaniem słynnego zespołu klasztornego opactwa cystersów w Henrykowie; zwiedzimy też były niemiecki obóz koncentracyjny Gross-Rosen w Rogoźnicy. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii.
  5. Jutro zajęcia taneczno-ruchowe o godz. 18.00 w domu parafialnym Arka.
  6. Intencje mszalne.
  7. Prasa katolicka: Niedziela i Opiekun/ Za tydzień będziemy gościć redaktorów TK Niedziela, w ramach promocji czasopisma.
  8. Wszystkim parafianom i gościom życzę miłej i spokojnej niedzieli, a na rozpoczynający się tydzień udzielam błogosławieństwa.
«

XV Niedziela Zwykła

»