Dziś jest sobota, 20 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Czesław, Fryderyk

Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

dn. 20 mar 2019

Dnia 19 marca przeżywaliśmy Uroczystość ku czci Świętego Józefa Oblubieńca NMP, który patronuje naszej parafii. W uroczyście sprawowanej Mszy odpustowej wzięli udział wierni oraz księża z naszego dekanatu. Słowo Boże, w tym szczególnym dniu, skierował do nas ks. dr Grzegorz Szumera. Poranna msza św. w intencji zmarłych, którzy nosili imię Patrona parafii zgromadziła liczne grono wiernych, natomiast po uroczystej Sumie, tradycyjnie, odbyła się procesja wokół kościoła. Wszystkim przybyłym na tę Uroczystość składam wielkie Bóg zapłać. Niech św. Józef wyprasza u Boga wszelkie potrzebne łaski dla naszej wspólnoty parafialnej na ten kolejny rok. 

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”157″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”15″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/vol2/user/makowiska/www.makowiska.pl/wp-content/themes/makowiska/nggallery/gallery-makowiska.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

«

Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

»