Dziś jest niedziela, 21 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Daniel, Dalida

VII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

dn. 25 lut 2019

24 lutego 2019

  1. Od jutra rozpocznie w naszej parafii 3-miesięczną praktykę duszpasterską diakon Marek Szczepańczyk z Częstochowskiego Wyższego Seminarium Duchownego.
  2. W I piątek m-ca okazja do spowiedzi od godz. 15.45. Odwiedziny chorych od godz. 9.30.
  3. Za tydzień rozpoczyna się 52. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu i wyzwolenia z innych nałogów. W odpowiedzi na apel Komisji Episkopatu Polski ds. Trzeźwości zechciejmy podjąć dobrowolną abstynencję od alkoholu na okres Wielkiego Postu albo na dłuższy czas, dla ratowania ludzi uzależnionych od alkoholu i o ducha trzeźwości w naszej Ojczyźnie i Parafii.
  4. Kończy się czas karnawału i zapustów. W przyszłą niedzielę, która poprzedza Ostatki i Dzień Kobiet zapraszam na okolicznościowe spotkanie w gronie Seniorów. Rozpoczynamy tradycyjnie mszą św. o godz. 15.00, a potem wspólne biesiadowanie przy muzyce. Gościem spotkania będzie grupa folklorystyczna z terenu woj. świętokrzyskiego.
  5. TK Niedziela – 5 zł.; książka o ks. prałacie Zygmuncie Pilarczyku, naszym rodaku z Łężcy. Znaleźć w niej można także wiele historycznych ciekawostek dot. naszych okolic. Cena 25 zł.
  6. Zapowiedź przedślubna II: Marcin Kuliś, kawaler zam. w Radomsku oraz Milena Dąbrówka, panna zam. w Makowiskach.
  7. Intencje mszalne
«

VII NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

»