Dziś jest środa, 24 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Kinga, Krystyna

VI NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

dn. 16 lut 2019

17 lutego 2019

  1.  Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Niech On działa w naszych sercach, a wówczas codzienność wypełni się dobrem.
  2. Osobom, które biorą udział w comiesięcznych czuwaniach jasnogórskich przed obrazem Matki Bożej dziękujemy za piękne świadectwo wiary i modlitwę.
  3. W dalszym ciągu jest w sprzedaży książka o ks. prałacie Zygmuncie Pilarczyku, naszym rodaku z Łężcy. Znaleźć w niej można także wiele historycznych ciekawostek dot. naszych okolic. Cena 25 zł.
  4. Trwają ferie zimowe. Grupa ministrantów wyjechała dziś na zimowisko w góry. Zachęcamy dzieci pozostające w domach do aktywnego przeżycia tego czasu. W szkole organizowane są dla dzieci ciekawe warsztaty z rękodzieła. W imieniu organizatorów zapraszamy w poniedziałek i piątek od godziny 10.00
  5. Zachęcam do zapoznania się z treścią TK Niedziela (Rok 2019 – Rokiem St. Moniuszki – Tygodnik prezentuje sylwetkę tego wielkiego polskiego artysty i patrioty).
  6. Zapowiedź przedślubna 1-sza: Marcin Kuliś, kawaler zam. w Radomsku oraz Milena Dąbrówka, panna zam. w Makowiskach.
  7. Intencje mszalne
«

VI NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

»