Dziś jest niedziela, 21 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Daniel, Dalida

XXVII Nidziela Zwykła

dn. 07 paź 2018

7 października 2018 r

 1. Dziś pierwsza niedziela m-ca; zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Trwamy na modlitwie różańcowej uczestnicząc codziennie o godz. 17.00 w naboż. różańcowym. Każdego dnia ponad 40-ioro dzieci modli się m.in. za rodziny naszej parafii, za misjonarzy, o nowe powołania. Zapraszam pozostałe dzieci – i proszę też rodziców o słowo zachęty – aby włączyły się w tę modlitwę. Dziś naboż. różańcowe po sumie.
 3. W przyszłą niedzielę. na godz. 9.00 zapraszam dzieci na Mszę św. szkolną, po której zostaną poświęcone i wręczone różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.
 4. W środę o godz. 15.00 zajęcia komputerowe w Klubie Seniora.
 5. W czwartek wyjazd na czuwanie jasnogórskie. Zapisy w zakrystii.
 6. W przyszłą niedzielę XVIII Dzień Papieski, który będziemy przeżywali pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa” Zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 7. Remont organów piszczałkowych zbliża się do końca. Dziękuję rodzinom, które dokładają swoją cegiełkę do tej inwestycji (…)
 8. Od przyszłej niedzieli można składać na wypominki. W przedsionku kościoła wyłożone są druczki wypominkowe. Z ofiar składanych przy okazji wypominek będziemy chcieli zrobić oświetlenie parkingu i alei przed główną bramą.
 9. W przyszłą niedzielę msza św. popołudniowa o godz. 15.00, a po niej spotkanie w gronie Seniorów. Wysłuchamy prelekcji ks. prawnika, a cennych porad z zakresu aktywności ruchowej udzieli p. dr Mariusz Rudzki z Pajęczna. W spotkaniu udział wezmą także uczestnicy zakończonej pielgrzymki do Lourdes.
 10. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na wycieczkę do Warszawy w dniu 18 października. W programie m.in. zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego i Sanktuarium bł. Ks. Jerzego Popiełuszki na Żoliborzu.
 11. Najnowszy nr Opiekuna jest rozprowadzany przez ministrantów. Zachęcam do zapoznania się z ciekawą treścią kwartalnika.
 12. Za tydzień liczenie wiernych.
 13. Jutro o 13.00 pogrzeb śp. Barbary Chodak z Pajęczna.
 14. Zapowiedzi: Krzysztof Kochel, kawaler, zam. w Czerkiesach i Magdalena Derlatka, panna zam. w Łodzi (zap. pierwsza)
 15. Ogłoszenia z zewnątrz:
  *Dziś o 19.00 w parafii Wniebowzięcia MB w Pajęcznie odbędzie się koncert wok.-instr. w wyk. artystów wywodzących się z Pajęczna.
  *Na turniej piłki nożnej dzieci rocznik 2009 i młodsze zaprasza prezes klubu Płomień Makowiska Robert Sikora z Zarządem. Sobota, godz. 10.00 na Stadionie (w razie niepogody Sala Gimnastyczna SP)
 16. Intencje

 

«

XXVII Nidziela Zwykła

»