Dziś jest niedziela, 21 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Daniel, Dalida

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

dn. 24 cze 2018

24.06.2018 r.

  1. Dziś przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – Msza św. intencji zmarłych, którzy czcili św. Jana jako swojego patrona, czyli za Janów i Janiny o godz. 12.00. W dekanacie odpust w parafii Biała.
  2. Przed nami ostatni tydzień czerwca. Zapraszam do udziału w nabożeństwach czerwcowych ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa codziennie po mszy św. o godz. 17.30.
  3. W piątek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w naszym kościele o godz. 9.00 i 17.00, w Jankach o 10.30. Taca tradycyjnie będzie przeznaczona na świętopietrze, czyli do dyspozycji Stolicy Apostolskiej.
  4. Trwa budowa parkanu przed budynkiem domu parafialnego.
  5. Dziękuję za ofiary składane remont organów.
  6. Jeszcze tylko dzisiaj po mszy św. można oglądać w domu parafialnym wystawę rękodzieła z terenu naszej parafii. Raz jeszcze dziękuję autorom prac, że zgodzili się pokazać je na wystawie i przypominam, że każdy z nas otrzymał od Boga jakiś talent, który trzeba odkryć i rozwinąć.
  7. Zachęcam do lektury nowego numeru Opiekuna. Gazetkę rozprowadzają ministranci przed kościołem.
  8. Rozpoczynającym wakacje życzę udanego wypoczynku i równocześnie przypominam, że nie ma wakacji od codziennej modlitwy, niedzielnej Mszy Świętej i Dekalogu.
  9. Zapowiedzi
  10. Intencje mszalne

 

«

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

»