Dziś jest czwartek, 18 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Emil, Erwin

Po błogosławieństwo na wakacje

dn. 22 cze 2018

Z udziałem dzieci, ich rodziców, nauczycieli oraz wychowawców, odbyła się w naszym kościele msza święta na zakończenie roku szkolnego.  Podobnie jak „w Imię Boże” rozpoczynaliśmy naukę we wrześniu, tak teraz znów „w Imię Boże” zakończyliśmy czas zdobywania wiedzy, dziękując Stwórcy za otrzymane talenty i możliwość ich rozwijania. W czasie mszy św. dziękowaliśmy za otrzymane łaski i prosiliśmy o błogosławieństwo Boże na wakacje. Ksiądz Proboszcz nie omieszkał przypomnieć o tym, że nie ma wakacji bez Boga, czyli o obowiązku uczestnictwa w Mszy św. niedzielnej także podczas wakacyjnego wypoczynku.
Uroczysta akademia w Szkole była okazją do nagrodzenia wyróżniających się uczniów. Nie obyło się bez wzruszeń oraz poczucia, że mija coś pięknego, ale jednocześnie zaczyna coś nowego, równie ciekawego.
Dzieciom oraz nauczycielom życzymy udanych wakacji.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”124″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”15″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/vol2/user/makowiska/www.makowiska.pl/wp-content/themes/makowiska/nggallery/gallery-makowiska.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

«

Po błogosławieństwo na wakacje

»