Dziś jest czwartek, 18 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Emil, Erwin

Jesień życia nie musi być smutna

dn. 20 cze 2018

W niedzielę, 17 czerwca, odbyło się ostatnie przedwakacyjne spotkanie Parafialnego Klubu Seniora, które zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Pajęczna. Najpierw wszyscy zebrani wysłuchali prelekcji z zakresu profilaktyki zdrowotnej dotyczącej bólu i sposobów radzenia sobie z nim, następnie nasi goście zaprezentowali  pełen humoru i śpiewu program artystyczny, który momentami rozbawiał do łez. Radość  ze wspólnego spotkania wyraziła się w śpiewie, rozmowach i tańcu.

Harmonogram wakacyjny działalności Klubu:
W lipcu i sierpniu, warsztaty tematyczne (taneczne, komputerowe i kulinarne) odbywać się będą według ustalonego porządku.
12 sierpnia przewidziane jest spotkanie otwarte połączone z zabawą taneczną dla Seniorów, a 16 sierpnia wycieczka do Sandomierza.
Przez cały czas, od wtorku do czwartku w godz. 16.00 – 19.00, działają 3 linie telefoniczne, gdzie bezpłatnie można skorzystać z porad prawnych, duchowych i finansowych.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”123″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”15″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/vol2/user/makowiska/www.makowiska.pl/wp-content/themes/makowiska/nggallery/gallery-makowiska.php” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

«

Jesień życia nie musi być smutna

»