Dziś jest piątek, 12 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Jan, Brunon

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

dn. 15 kwi 2018

15.04.2018

  1.  Dzisiaj Niedziela Biblijna przeżywana pod hasłem: „Weźmijcie Pismo Święte”. Rozpoczyna ona X Tydzień Biblijny oraz II Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego.                         
  2. Przed kościołem od ministranta można zabrać karteczkę z przeznaczonym na dziś fragmentem Pisma świętego, który w domu należy przeczytać i rozważyć w świetle swojego powołania i życiowej sytuacji.
  3. Dziś o godz. 15.00 dodatkowa msza święta, a po niej pierwsze spotkanie parafialnego Klubu Seniora. Serdecznie zapraszam. Będzie śpiew, poczęstunek, a w międzyczasie dwie prelekcje z zakresu prawa i farmacji.  Natomiast od pon. do środy w domu parafialnym będą odbywały się warsztaty dla Seniorów z obsługi komputera, zajęcia taneczne i warsztaty kulinarne. Więcej informacji dziś na spotkaniu.
  4. W 3-ci piątek m-ca modlimy się do Bożego Miłosierdzia, polecając w Koronce intencje składane przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego. Przy okazji dziękuję Czcicielom Bożego Miłosierdzia za udział w modlitwie o godz. 15.00 w Święto Bożego Miłosierdzia.
  5. W niedzielę 22 kwietnia o godz. 12.00 odprawiona zostanie Msza św. w int. chorych, cierpiących i starszych wiekiem parafian.
  6. Przyszła niedzielę rozpoczyna 55 Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.
  7. Zapowiedzi
  8. Intencje mszalne
«

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

»