Dziś jest sobota, 20 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Czesław, Fryderyk

II NIEDZIELA WIELKANOCNA (ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA)

dn. 10 kwi 2018

8.04.2018

  1.  Dzisiejsza Niedziela jest obchodzona w Kościele jako Święto Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 zapraszam do kościoła na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Wszystkim, a szczególnie dzieciom, które w Wielkim Poście podjęły akcję odkładania do skarbonek Caritas drobnych oszczędności, aby wesprzeć ludzi potrzebujących, składam serdeczne Bóg Zapłać. Dziś tę wielkopostną jałmużnę przynosimy i składamy przed ołtarzem. Nasze dobrowolne ofiary złożone do puszki przed kościołem będą wyrazem solidarności z dotkniętym wojną domową narodem syryjskim.
  2. Jutro przeżywać będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesioną na ten dzień z racji na to, że 25 marca przypadła Niedziela Palmowa.
  3. W czwartek o godz. 16.00 spotkanie z dziećmi z klas III przed I Komunią św. i ich Rodzicami.
  4. W przyszłą niedzielę po południu zapraszam Seniorów na spotkanie przy herbacie i ciastku. O godz. 15.00 będzie msza święta, a po niej pierwsze spotkanie parafialnego Klubu Seniora. Jest to spotkanie otwarte dla wszystkich, czyli osoby starsze, które nie zapisały się do Klubu też mogą przyjść. Na tym pierwszym spotkaniu poznamy prelegentów, którzy w ciągu najbliższych miesięcy będą dzielić się z nami swoją wiedzą z zakresu prawa, bezpieczeństwa, farmacji, finansów czy duchowości.  Natomiast 16, 17 i 18 kwietnia będą miały miejsce warsztaty komputerowe, taneczne i kulinarne. Więcej informacji w niedzielę na spotkaniu.
  5. W niedzielę 22 kwietnia o godz. 12.00 odprawiona zostanie Msza św. w int. chorych, cierpiących i starszych wiekiem parafian.
  6. Za ofiary złożone dziś na tacę z racji 2-iej niedzieli miesiąca składam serdeczne Bóg Zapłać. 
  7. Intencje

 

 

 

 

«

II NIEDZIELA WIELKANOCNA (ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA)

»