Dziś jest czwartek, 18 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Emil, Erwin

V NIEDZIELA ZWYKŁA

dn. 04 lut 2018

4 lutego 2018

  1.  Dziś 1-sza niedziela miesiąca. Na porannej Mszy św. modlimy się za zmarłych, a członkowie różańca wymieniają tajemniczki z rozważaniami.
  2. Do przyszłej niedzieli trwają ferie zimowe. W związku z tym msza św. szkolna w lutym będzie wyjątkowo w 3. niedzielę m-ca, czyli 18 II.
  3. Za tydzień taca gospodarcza. Za wszelkie ofiary, którymi wspieramy bieżące prace remontowe składam serdeczne Bóg zapłać. Obecnie trwa remont dużej sali w domu parafialnym. Najpierw trzeba było usunąć wapno ze ścian, ponieważ odparzało farbę; są położone nowe tynki, udrożniona wentylacja, rozprowadzona instalacja elektryczna, pod nagłośnienie i łącza internetowe, będą wymienione przegnite parapety i drzwi wejściowe. Odnowiona sala będzie służyła m.in. comiesięcznym spotkaniom Klubu Seniora.
  4. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego.
  5. 11-go dnia każdego miesiąca – także w najbliższą niedzielę – odbędzie się Jasnogórskie czuwanie przed obrazem Matki Bożej. W programie: Apel Jasnogórski o 21.00 z ks. abp Wacławem Depo, wspólny różaniec i po mszy św. o północy powrót do domu. Zgłaszamy się w zakrystii.
  6. Trwają zapisy na pielgrzymkę samolotową do Lourdes. Termin: 23-30 września br. (PROGRAM)
  7. Dziękuję dziewczynom z grupy kandydatów do bierzmowanie i lektorowi Mateuszowi za pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznej.
  8. Intencje mszalne.
  9. Kancelaria parafialna w tym tygodniu nieczynna
  10. Na nowy tydzień życzę wszystkim opieki Bożej i światła Ducha Świętego w podejmowaniu obowiązków.

 

 

 

 

«

V NIEDZIELA ZWYKŁA

»