Dziś jest sobota, 20 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Czesław, Fryderyk

III NIEDZIELA ZWYKŁA

dn. 21 sty 2018

21 stycznia 2018

 1.  Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
 2. Dziś obchodzimy Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Kierując się wiarą, okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc.
 3. Dziś o godz. 15.00 koncert laureatów konkursu kolęd i pastorałek w parafii Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie.
 4. Przypominam, że młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania pilnie uczestniczy w katechezie szkolnej, dba o życie sakramentalne będąc na niedzielnej Eucharystii i przystępując systematycznie do spowiedzi św. Najbliższe spotkanie odbędzie się już po feriach.
 5. Caritas diecezjalna przysłała nam propozycje wyjazdu na zimowisko dla dzieci i młodzieży Informacje na parafialnej www i plakacie w gablocie informacyjnej.
 6. W imieniu naszych gości z Ukrainy, którzy w minioną niedzielę kolędowali w naszym kościele dziękuję za hojne ofiary złożone do puszki na pomoc w organizacji przyjazdu dzieci do Polski oraz za ofiarowane przybory szkolne, biurowe i zabawki dla dzieci.
 7. Jeszcze w przyszłym tygodniu odbywać się będzie wizyta kolędowa (początek o godz. 9.00), natomiast w sobotę od godz. 10-ej kolęda uzupełniająca – zgłoszenia przyjmuję po każdej mszy św. w zakrystii. Podsumowanie kolędy w najbliższą niedzielę.

Program kolędy na ten tydzień:

 • Poniedziałek: 22.01.: Janki od p. Janeczków do nr 1-go.
 • Wtorek: 01.: Czerkiesy od Niwisk do nr 66 (p. Byliców)
 • Środa: 24.01.: Czerkiesy cd w str. Makowisk
 • Czwartek, 25.01.: Łężce i Podmurowaniec do nr 39 (p. Szczęśni)
 • Piątek, 26.01.: Podmurowaniec cd w kierunku Makowisk.
 • Sobota, 27.01.: Kolęda uzupełniająca

Dziękuję za gościnność, z jaką się spotykam podczas kolędy, jak również za ofiary składane z przeznaczeniem na spłatę instalacji grzewczej w kościele i remont kaplicy przedpogrzebowej.

 1. TK Niedziela
 2. Intencje mszalne
«

III NIEDZIELA ZWYKŁA

»