Dziś jest sobota, 20 lipca 2024 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Czesław, Fryderyk

Turniej piłki halowej ministrantów

dn. 02 kwi 2016

Dziś, 2. kwietnia w hali sportowej SP w Kiełczygłowie został rozegrany dekanalny etap piłki halowej Ministrantów i Lektorów. Rozgrywki odbywały się na poziomie Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalnej. Do turnieju swoje drużyny wystawiły cztery parafie: Kiełczygłów, Rząśnia, Makowiska i Pajęczno. Nasza parafia była reprezentowana w każdej kategorii wiekowej. Punktualnie o godzinie 9-ej  zmagania turniejowe rozpoczęła najstarsza grupa. Nasi rywale okazali się bardzo wymagającym przeciwnikiem i bardzo skutecznie stawiali nam opór. Po zaciętej walce… uwaga… wszystkie nasze  drużyny zajęły zasłużone pierwsze miejsca!!! Euforia zapanowała wśród naszych zawodników i kibiców. Dobre przygotowanie techniczne i kondycyjne przełożyło się na końcowy rezultat, który dał nam awans do kolejnego etapu rozgrywek. Uczestnikom turnieju gratulujemy tak wspaniałego wyniku! Z niecierpliwością czekamy na kolejne zmagania już na poziomie diecezjalnym. A tak strzelaliśmy bramki: kliknij TUTAJ

 

«

Turniej piłki halowej ministrantów

»