Dziś jest wtorek, 23 lipca 2019 roku.
Imieniny obchodzą dziś: Bogna, Apolinary

Uroczystość odpustowa ku czci św. Bartłomieja Apostoła

dn. 24 sierpnia 2018

24 sierpnia nasza parafia przeżywa doroczny odpust, czyli  święto tytułu naszego kościoła pw. św. Bartłomieja Ap. Jak co roku, uroczysta suma odpustowa z procesją eucharystyczną wokół kościoła zgromadziła rzesze Parafian. Mszy świętej przewodniczył jej ks. Prałat Jan Niezgoda, budowniczy kościoła w parafii pw. Św. Jadwigi Królowej w Częstochowie i jej długoletni proboszcz.  Na pozostałych Mszach świętych okolicznościowe Słowo Boże głosił ks. Karol Garbiec ze Szwajcarii.
Wielu Parafian skorzystało z łaski jaką przez ręce swoich Świętych daje Bóg i owocnie przeżyło ten dzień, zyskując odpust zupełny. 

Żywot św. Bartłomieja.

«

Uroczystość odpustowa ku czci św. Bartłomieja Apostoła

»
makowiska.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o cookies na stronie o cookies oraz polityka prywatności.
zamknij